Webform Statistics (2.1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Statistics
hr: Statistike

en: Area
hr: Područje

en: Bottom
hr: Dno

en: Line
hr: Redak

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Right
hr: Desni

en: About
hr: Opis
