Webform Statistics (2.1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Top
it: In cima

en: Last month
it: Ultimo mese

en: Statistics
it: Statistiche

en: Bottom
it: In fondo

en: Line
it: Riga

en: Hidden
it: Nascosto

en: Right
it: Destra

en: About
it: Informazioni

en: Last week
it: Ultima settimana

en: Last year
it: L'ultimo anno
