Webform Statistics (2.1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Right
kn: ಬಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು
