Webform Statistics (2.1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Top
pt: Superior

en: Last month
pt: Último mês

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Area
pt: Local

en: Bottom
pt: Inferior

en: Line
pt: Linha

en: Hidden
pt: Oculto

en: Right
pt: Direita

en: About
pt: Sobre

en: Last week
pt: Semana passada

en: Last year
pt: Ano passado
