Webform Statistics (2.1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Top
ro: Sus

en: Last month
ro: Ultima lună

en: Statistics
ro: Statistici

en: Area
ro: Zonă

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Line
ro: Linie

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Right
ro: Dreapta

en: About
ro: Despre
