Webform Statistics (2.1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Top
sl: Na vrhu

en: Statistics
sl: Statistika

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Line
sl: Vrstica

en: Hidden
sl: Skrito

en: About
sl: O modulu
