Webform Statistics (2.1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Top
sv: Överst

en: Last month
sv: Förra månaden

en: Statistics
sv: Statistik

en: Area
sv: Område

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Line
sv: Rad

en: Hidden
sv: Dold

en: Right
sv: Höger

en: About
sv: Om

en: Last week
sv: Förra veckan

en: Last year
sv: Förra året
