Webform Statistics (2.0.0-rc3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Line
bn: লাইন

en: About
bn: সম্পর্কে
