Webform Statistics (2.0.0-rc3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Statistics
bs: Statistika

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Apply
bs: Primjeni
