Webform Statistics (2.0.0-rc3) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Reset
cy: Ailosod

en: - None -
cy: - Dim -

en: Default
cy: Diofyn

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
