Webform Statistics (2.0.0-rc3) - en to de translation catalogue (34 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Default
de: Standard

en: Top
de: Oben

en: Last month
de: Letzter Monat

en: Statistics
de: Statistiken

en: Area
de: Fläche

en: Bottom
de: Unten

en: Line
de: Zeile

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Hidden
de: Ausgeblendet

en: Right
de: Rechts

en: Chart type
de: Diagrammtyp

en: Webform
de: Webformular

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: About
de: Über

en: Date from
de: Startdatum

en: Date to
de: Datum bis

en: Last week
de: Letzte Woche

en: Last year
de: Letztes Jahr

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Legend position
de: Position der Legende

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Original language
de: Originalsprache

en: Data field
de: Datumsfeld

en: Label field
de: Beschriftungsfeld

en: Last 3 months
de: Letzten 3 Monte

en: Last 6 months
de: Letzten 6 Monate
