Webform Statistics (2.0.0-rc3) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Line
el: Γραμμή

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Right
el: Δεξιά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
