Webform Statistics (2.0.0-rc3) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Reset
es: Restablecer

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Default
es: Por defecto

en: Top
es: Superior

en: Last month
es: El mes pasado

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Area
es: Área

en: Bottom
es: Inferior

en: Line
es: Línea

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Hidden
es: Oculto

en: Right
es: Derecha

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: About
es: Acerca de

en: Date from
es: Fecha desde

en: Date to
es: Fecha hasta

en: Last week
es: la semana pasada

en: Last year
es: El año pasado

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Original language
es: Lenguaje original
