Webform Statistics (2.0.0-rc3) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: Last month
hu: Múlt hónapban

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Area
hu: Terület

en: Bottom
hu: Alja

en: Line
hu: Sor

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Right
hu: Jobb

en: Chart type
hu: Grafikon típus

en: Webform
hu: Űrlap

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Date from
hu: Kezdődátum

en: Last week
hu: Múlt hét

en: Last year
hu: Tavaly

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Last 24 hours
hu: Az elmúlt 24 órában

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Legend position
hu: Jelmagyarázat helyzete

en: Asc
hu: Növ

en: Original language
hu: Eredeti nyelv

en: Data field
hu: Adatmező

en: - Custom -
hu: - Egyedi -
