Webform Statistics (2.0.0-rc3) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Reset
is: Endursetja

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Area
is: Svæði

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Hidden
is: Falið

en: Right
is: Hægri

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
