Webform Statistics (2.0.0-rc3) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Right
my: ညာ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
