Webform Statistics (2.0.0-rc3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Statistics
sq: Statistikat

en: About
sq: Informacione
