Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Date
ast: Data

en: Field
ast: Campu

en: User
ast: Usuariu

en: Revisions
ast: Revisiones
