Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Date
bg: Дата

en: Field
bg: Поле

en: User
bg: Потребител

en: Revisions
bg: Редакции
