Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Data
bo: གཞི་གྲངས
