Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Date
bs: Datum

en: Field
bs: Polje

en: User
bs: Korisnik

en: Revisions
bs: Revizije
