Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Date
ca: Data

en: Field
ca: Camp

en: User
ca: Usuari

en: No data available.
ca: No hi ha informació disponible.

en: Webform
ca: Formulari web

en: Data
ca: Dades
