Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Date
cs: Datum

en: Field
cs: Pole

en: User
cs: Uživatel

en: Revisions
cs: Revize
