Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Date
cy: Dyddiad

en: Field
cy: Maes

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Revisions
cy: Diwygiadau

en: Webform
cy: Ffurf gwe
