Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Value
de: Wert

en: Date
de: Datum

en: Field
de: Feld

en: User
de: Benutzer

en: Revisions
de: Revisionen

en: No data available.
de: Keine Daten verfügbar.

en: Webform
de: Webformular

en: Data
de: Daten

en: Unknown user
de: Unbekannter Benutzer
