Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Field
el: Πεδίο

en: User
el: Χρήστης

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Data
el: Δεδομένα
