Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Value
es: Valor

en: Date
es: Fecha

en: Field
es: Campo

en: User
es: Usuario

en: Revisions
es: Revisiones

en: Data
es: Datos
