Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Date
et: Kuupäev

en: Field
et: Väli

en: User
et: Kasutaja

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Webform
et: Veebivorm

en: Data
et: Andmed
