Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Date
eu: Data

en: Field
eu: Eremua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Data
eu: Datu
