Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Field
fr: Champ

en: User
fr: Utilisateur

en: Revisions
fr: Versions

en: No data available.
fr: Aucune donnée disponible.

en: Data
fr: Données
