Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Date
hu: Dátum

en: Field
hu: Mező

en: User
hu: Felhasználó

en: Revisions
hu: Változatok

en: No data available.
hu: Nincs elérhető adat.

en: Webform
hu: Űrlap

en: Data
hu: Adat

en: Unknown user
hu: Ismeretlen felhasználó
