Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Date
is: Dagsetning

en: Field
is: Svæði

en: User
is: Notandi

en: Revisions
is: Útgáfur
