Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Value
it: Valore

en: Date
it: Data

en: Field
it: Campo

en: User
it: Utente

en: Revisions
it: Revisioni

en: Data
it: Dati
