Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Date
kk: Датасы

en: Field
kk: Өріс

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Revisions
kk: ревизиялар
