Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Field
km: វាល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ
