Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ
