Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Date
oc: Data

en: Field
oc: Camp

en: User
oc: Utilizaire

en: Data
oc: Donadas
