Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Date
pt: Data

en: Field
pt: Campo

en: User
pt: Usuário

en: Revisions
pt: Revisões

en: No data available.
pt: Nenhum registro disponível.

en: Data
pt: Dados
