Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Date
ro: Data

en: Field
ro: Câmp

en: User
ro: Utilizator

en: Revisions
ro: Revizii

en: No data available.
ro: Nu existp date disponibile.

en: Data
ro: Dată
