Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Date
sl: Datum

en: Field
sl: Polje

en: User
sl: Uporabnik

en: Revisions
sl: Različice
