Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Date
sv: Datum

en: Field
sv: Fält

en: User
sv: Användare

en: Revisions
sv: Versioner

en: No data available.
sv: Ingen data tillgänglig.

en: Webform
sv: Webbformulär
