Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Date
uk: Дата

en: Field
uk: Поле

en: User
uk: Користувач

en: Revisions
uk: Редакції

en: No data available.
uk: Відсутні дані.

en: Webform
uk: Вебформа

en: Data
uk: Дані

en: Unknown user
uk: Невідомий користувач
