Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Field
vi: Trường

en: User
vi: Người dùng

en: Revisions
vi: Các bản duyệt

en: No data available.
vi: Không có sẵn dữ liệu

en: Data
vi: Dữ liệu

en: Unknown user
vi: Không biết người dùng
