Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Date
ar: التاريخ

en: Field
ar: حقل

en: User
ar: مستخدم

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Data
ar: المعطيات
