Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Date
az: Tarix

en: Field
az: Sahə

en: User
az: İstifadəçi

en: Revisions
az: Reviziyalar
