Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Date
be: Дата

en: Field
be: Поле

en: User
be: Карыстальнік

en: Revisions
be: Версіі

en: Webform
be: Анкета

en: Data
be: Дадзенныя
