Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Date
da: Dato

en: Field
da: Felt

en: User
da: Bruger

en: Revisions
da: Versioner

en: No data available.
da: Ingen data til rådighed.

en: Webform
da: Webformular
