Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Date
eo: Dato

en: Field
eo: Kampo

en: User
eo: Uzanto

en: Revisions
eo: Malfaroj
