Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Date
fa: تاریخ

en: Field
fa: فیلد

en: User
fa: کاربر

en: Revisions
fa: نسخه‌ها

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Data
fa: داده
