Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Field
fi: Kenttä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Revisions
fi: Versiot

en: Webform
fi: Verkkolomake
